Menu responsywne

Kubki z nadrukiem sublimacja producent

Kubki z nadrukiem sublimacja producent

Kubki z nadrukiem sublimacja producent

Jesteśmy producentem kubków reklamowych. Kubki z dowolnym nadrukiem wytwarzamy każdego dnia równolegle z prowadzaniem hurtowni artykułów do sublimacji. Nasze realizacje najczęściej mieszczą się w granicach danego projektu od 100 do 10.000 sztuk. Obsługujemy również zarówno mniejsze jak i zdecydowanie większe zamówienia oraz projekty.

Nasi Klienci to najczęściej agencje reklamowych dla których pracujemy jako podwykonawca odpowiedzialny za produkcję kubków z nadrukiem wytwarzanych w technologii sublimacji. Nasze atuty doceniane przez Klientów to szybkość realizacji, 100% terminowość dostaw, rzetelność we współpracy, a przede wszystkim wysoka jakość produktu zachowana przy niskiej cenie.

3.90 PLN netto / szt.

Suma: 3.90 PLN netto

OPCJE ZAKUPU - PAKOWANIE

Jednostka sprzedaży: 1 sztuka

Opakowanie zbiorcze:
Taca: 12 szt.
Karton: 36 szt.
Paczka Max: 72 szt.
Paleta Max: 1440 szt. ( cena już od 3,50 PLN netto )

* Polecamy zakup produktu w ilościach kartonowych. Gwarantuje to najlepsze zabezpieczenie produktu podczas transportu.

Stan magazynowy:

Bieżąca produkcja

Szybkość dostawy:

Kolejka realizacji

Koszt przesyłki:

od 12,20 PLN netto

* Podana w ofercie cena 3,90 PLN netto jest przykładowa i dotyczy standardowego zamówienia dla ilości min. 1000 sztuk kubków z nadrukiem.

W celu wyceny konkretnej realizacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mail. Gwarantujemy szybkie realizacje wykonywane nawet z dnia na dzień, terminowe dostawy oraz stałe ceny na niskim poziomie w przypadku długofalowej współpracy z agencjami reklamowymi.

Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy, agencje reklamowe, instytucje, Klientów końcowych oraz Klientów indywidualnych.

Karta produktu

Drukuj