Menu responsywne

Tusz do sublimacji PAPIJET LTI Komplet 4 x 500 ml CMYK

Tusz do sublimacji PAPIJET LTI Komplet 4 x 500 ml CMYKTusz do sublimacji PAPIJET LTI Komplet 4 x 500 ml CMYK

Tusz do sublimacji PAPIJET LTI Komplet 4 x 500 ml CMYK

Profesjonalny tusz sublimacyjny marki Papijet LTI zoptymalizowany do druku sublimacyjnego, na podłożach zarówno miękkich jak i twardych. Gwarantuje długie i niezawodne użytkowanie głowicy oraz wysoką wydajność pracy. Szczególnie polecany do urządzeń marki Epson.

Tusz Papijet LTI posiada bardzo szeroki gamut kolorystyczny oraz bardzo mocny kolor czarny. Charakteryzuje się perfekcyjnym odwzorowaniem kolorów oraz głębokim nasyceniem barw.

Profesjonalne zastosowanie zarówno w druku wielkoformatowym jak i małych drukarkach.
Jedna sztuka produktu oznacza komplet 4 x 500 ml CMYK kolory: Cyan, Magenta, Yellow, Black.

580.00 PLN netto / szt.

Suma: 580.00 PLN netto

OPCJE ZAKUPU - PAKOWANIE

Jednostka sprzedaży: Zestaw 4 x 500 ml

Opakowanie zbiorcze:

Karton: 1 x zestaw.
Paczka: 6 x zestaw.

* Tusz do sublimacji PAPIJET LTI dostępny jest w 4 kolorach: Cyan, Magenta, Yellow, Black. Producent: KISCO (Korea)

Stan magazynowy:

Duże ilości

Szybkość dostawy:

Dostawa w 24 h

Koszt przesyłki:

od 13,00 PLN netto

Kyung-In Synthetic Corporation (KISCO) to największy producent barwników w Korei od ponad 40 lat. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu technicznemu i doświadczeniu w zakresie barwników, firma KISCO opracowała i wyprodukowała atramenty do cyfrowego drukowania i druku sublimacyjnego. Aby sprostać rosnącym wymaganiom rynkum, KISCO dokłada wszelkich starań, aby dostarczać produkty wysokiej jakości i przyjazne dla środowiska oraz spełniać wymagania klientów na całym świecie.

Atrament Papijet LTI został opracowany do transferu druku sublimacyjnego i jest kompatybilny ze wszystkimi piezoelektrycznymi głowicami drukującymi, w szczególności drukarkami Epson, Mutoh, Mimaki, Roland. Jest to wodny, rozproszony, ekologiczny atrament do cyfrowego druku bezpośredniego i sublimacyjnego z najwyższą wydajnością transferu. Papijet LTI ma wyjątkową zdolność przenoszenia na powlekanym jak i niepowlekanym papierze, wykazuje wyższą wytrzymałość i stabilność niż inne atramenty sublimacyjne. Tusz do sublimacji marki Papijet LTI odznacza się również się doskonałym odwzorowaniem oraz nasyceniem kolorów.

Przy zakupie kompletu cmyk (4 szt.) atramentu sublimacyjnego udostępniamy dedykowany profil kolorystyczny ICC do drukarek Epson - Gratis !
* profil kolorystyczny opracowany jest do danego atramentu, w zależności od indywidualnych parametrów druku, zużycia sprzętu lub innych mediów, zastosowanie profilu nie musi gwarantować 100% dokładności druku w każdym z poszczególnych przypadków.

* Ze względu na bardzo dużą różnorodność dostępnych mediów do druku oraz urządzeń drukujących, w celu uzyskania jak najlepszych rezultatów zaleca się przeprowadzenie własnych testów i ewentualne przygotowanie indywidualnych profili kolorystycznych. Nasza firma oferuję również wykonanie indywidualnych profili kolorów RGB dostosowanych do konkretnego urządzenia drukującego oraz stosowanych materiałów.

Produkt Papijet LTI w oryginalnym opakowaniu sprzedawany jest tylko przy zakupie pojemności 1L (1000 ml), w przypadku mniejszych pojemności (100 ml / 250 ml / 500 ml) stosowane są opakowania zamienne. W przypadku zainteresowania zakupem atramentu w ilościach produkcyjnych / hurtowych, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mail.

Karta produktu

Drukuj