1. ikona
  2. O Firmie

Hurtownia do Sublimacji - kubki producent

Nasza firma - ADS Polska funkcjonuje od 2011 roku i od początku działania koncentruje się na dwóch płaszczyznach rynku reklamowego. Pierwszy kierunek to działalność ADS Polska jako hurtowni produktów do sublimacji czyli sprzedaż zarówno hurtowa ale również i detaliczna artykułów, gadżetów do nadruku sublimacyjnego a także produktów czy mediów pomocniczych w tej dziedzinie.

Choć staramy się możliwie często poszerzać swoją ofertę handlową o nowe produkty to nie ukrywamy że skupiamy się głównie na możliwie hurtowej i szerokiej sprzedaży kubków do sublimacji a także mediów do druku sublimacyjnego takich jak papier do sublimacji w rolkach w każdej dostępnej szerokości, papieru sublimacyjnego w arkuszach A4 i A3 oraz tuszu do sublimacji. Wiemy ze nasza oferta to produkty bardzo dobrej jakości, które staramy się dostarczać naszym klientom w możliwie najkorzystniejszych cenach. Wszystkie oferowane przez nas produkty do sublimacji posiadamy w ilościach nieograniczonych co zapewnia każdemu odbiorcy gwarancję dostępności produktu w dowolnym czasie. Dla przykładu, minimalna ilość białych standardowych kubków do sublimacji jaką dopuszczamy na stanie magazynowym to 30.000 sztuk. Dzięki temu iż oprócz sprzedaży hurtowej prowadzimy także typową działalność agencji reklamowej wszystkie oferowane przez nas produkty stale poddawane są naszej ocenie pod względem jakości, ponieważ sami na nich pracujemy.

Nasz drugi profil działalności to agencja reklamowa. Wykorzystując wiedzę i doświadczenie w dziedzinie sublimacji wykonujemy wszelkiego rodzaju nadruki głównie na kubkach i podkładkach pod mysz. Obsługujemy również naszych klientów w zakresie takich gadżetów jak smycze reklamowe czy długopisy. Jednak ze względu na bardzo korzystną cenę końcowego produktu wynikającą z faktu iż jesteśmy bezpośrednim importerem min. kubów i podkładek pod mysz, skupiamy się na hurtowej produkcji właśnie tych gadżetów zarówno dla końcowego klienta jak i dla zewnętrznych agencji reklamowych.

W dziedzinie produkcji kubków z nadrukiem serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkie agencje reklamowe. Obecnie współpracujemy w sposób stały z ponad 250 agencjami w Polsce jako podwykonawca odpowiedzialny za produkcję gadżetu w postaci kubka reklamowego z dowolnym nadrukiem. Oferujemy stałe i bardzo konkurencyjne ceny, 100% terminowe dostawy, ekspresowe realizacje oraz tylko dobrze i ładnie wykonane produkty.

ads polska - hurtownia produktów do sublimacji

Kubki do sublimacji

Przejdź do kategorii

Papier sublimacyjny

Przejdź do kategorii

Podkładki pod mysz

Przejdź do kategorii

Tekstylia do sublimacji

Przejdź do kategorii

Tusz sublimacyjny

Przejdź do kategorii
kubki reklamowe ADS POLSKA

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies oraz akceptujesz postanowienia Regulaminu oraz Polityki Prywatności

Akceptuję