1. Regulamin

Regulamin Sklepu Internetowego Dosublimacji.pl

Informacje ogólne

Regulamin określa zasady funkcjonowania sklepu internetowego działającego pod adresem: www.dosublimacji.pl (dalej również jako „ADS Polska”) zasady korzystania z niego i składania zamówień.

Do korzystania ze sklepu internetowego dosublimacji.pl, w tym przeglądania jego asortymentu oraz składania zamówień na oferowane w nim produkty, niezbędne są:

- komputer z dostępem do sieci Internet i przeglądarką internetową typu Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Safari;

- aktywne konto poczty elektronicznej e-mail.

Klient jest uprawniony i zobowiązany do korzystania ze sklepu internetowego dosublimacji.pl zgodnie z jego przeznaczeniem.

Sklep internetowy dosublimacji.pl oferuje możliwość zakupu materiałów, urządzeń i produktów służących do wykonywania nadruków techniką sublimacji.

Właściciel sklepu dosublimacji.pl

Właścicielem i prowadzącym sklep internetowy dosublimacji.pl jest firma ADS Polska Krzysztof Stępień z siedzibą w Łodzi, pod adresem: ul. Graniczna 62, 93-428 Łódź, NIP 728-255-78-16, REGON 473302370.

Dane kontaktowe:

ADS Polska (właściciel sklepu internetowego dosublimacji.pl)
Adres: ul. Graniczna 62, 93-428 Łódź, Polska.
NIP 7282557816, REGON 473302370
Tel./fax.: +48 42 236 83 05
Tel. kom. +48 600 747 700, +48 600 536 700
e-mail: info@adspolska.pl, info@dosublimacji.pl
ING Bank [PL]: 85 1050 1461 1000 0090 9219 2807
ING Bank [EUR]: 16 1050 1461 1000 0097 0004 1057
ING Bank [USD]:05 1050 1461 1000 0091 2563 3736

Zakupy i realizacja zamówienia

W celu dokonania zakupu, należy wybrać określony produkt/produkty na stronie sklepu dosublimacji.pl, umieścić wybrane produkty w koszyku, tj. wyszczególnić je według zamieszczonej na stronie internetowej dosublimacji.pl instrukcji, a następnie wypełnić i wysłać formularz zamówienia znajdujący się na stronie internetowej sklepu dosublimacji.pl.

Podczas składania zamówienia Klient proszony jest o podanie swoich danych, wyrażenie zgody na ich przetwarzanie oraz potwierdza zapoznanie się i akceptację regulaminu:

- imienia i nazwiska / nazwy firmy;

- dokładnego adresu dostarczenia zamówienia - ulicy, numeru domu, lokalu, miasta, kodu pocztowego oraz numeru telefonu, pod którym będzie można potwierdzić zamówienie;

- numeru NIP (w przypadku podmiotów prowadzących działalność gospodarczą);

- adresu e-mail.

Wyrażenie przez Klienta, będącego konsumentem lub prowadzącego działalność gospodarczą na podstawie wpisu do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, zgody na przetwarzanie danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.) jest dobrowolne, niemniej jednak brak zgody uniemożliwia wykonanie umowy i realizację zamówienia.14. Dane osobowe Klienta są zbierane i przetwarzane w celu wykonania umowy i realizacji zamówienia.

Dane osobowe Klienta są zbierane i przetwarzane w celu wykonania umowy i realizacji zamówienia.

Administratorem danych osobowych jest ADS Polska z siedzibą w Łodzi pod adresem: ul. Graniczna 62, 93-428 Łódź. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych podanie danych osobowych jest dobrowolne, a Klientowi przysługuje prawo wglądu do swoich danych i ich poprawiania, zmiany, jak również żądania ich usunięcia.

Zamówienia można składać w dowolnym czasie przez cały rok. Zakupy dostarczane są w dni robocze, tj. od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy, w godzinach pracy firm kurierskich na terenie całej Polski. Zamówienia złożone poza czasem dostarczania zakupów realizowane będą najwcześniej następnego dnia roboczego, stosownie do definicji dnia roboczego wskazanej w zdaniu poprzedzającym.

Ceny produktów znajdujących się na stronie sklepu internetowego dosublimacji.pl:

- wyrażone są w złotych polskich (PLN) i są cenami netto;

- nie zawierają kosztów dostawy.

Całkowity koszt zamówienia (tj. cena produktów netto i brutto wraz z kosztami dostawy) widoczny jest przy podsumowaniu dokonywanego zamówienia. Koszty przesyłki towaru ponosi kupujący.

Dostawy zamówionego towaru realizowane są jedynie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Koszt jednej przesyłki w dowolne miejsce w granicach administracyjnych Rzeczypospolitej Polskiej wynosi odpowiednio:

- 13.00 zł netto / 15.99 zł brutto (przedpłata, przelew na konto),

- 15.45 zł netto / 19.00 zł brutto (szybka płatność online),

- 17.10 zł netto / 21.00 zł brutto (płatność za pobraniem).

Ilość przesyłek, a w związku z tym koszt doliczony do ceny zakupionego towaru, wynika bezpośrednio z ilości / wielkości zamówienia dokonanego przez Klienta.

W przypadku dostawy towaru poza granice Rzeczypospolitej Polskiej, koszt dostawy ustalany jest z Klientem każdorazowo indywidualnie w odniesieniu do konkretnego zamówienia i miejsca dostawy.

Płatność dokonywana jest zgodnie z wyborem dokonanym przez Klienta w formularzu zamówienia za pomocą następujących opcji płatności:

- za pomocą kart kredytowych, płatniczych i debetowych

- za pomocą systemu przelewów internetowych online

- płatność gotówką, za pobraniem przy odbiorze przesyłki lub w momencie odbioru osobistego

- przelewem zwykłym na konto ADS Polska

W przypadku wybrania, jako formy płatności za towar płatności online za pośrednictwem serwisu „przelewy24.pl”, dyspozycję płatności należy zrealizować bezpośrednio po złożeniu zamówienia. W przypadku braku otrzymania płatności na rachunek podmiotu pośredniczącego w transakcji (serwisu przelewy24.pl) w terminie 3 dni roboczych od złożenia zamówienia, zamówienie nie zostanie zrealizowane, a umowa zostanie uznana za niezawartą. W takiej sytuacji można powtórnie złożyć zamówienie i wybrać inną formę płatności.

W przypadku wybrania, jako formy płatności za towar przelew na konto, Klient niezwłocznie w po złożeniu zamówienia otrzyma na wskazany przez siebie adres e-mail dane do płatności wraz z numerem rachunku bankowego na który zobowiązany jest dokonać płatności zgodnie z zamówieniem. Towar zostanie wysłany po zaksięgowaniu płatności przez ADS Polska lub po otrzymaniu od Klienta potwierdzenia transakcji. Jeżeli towar ma zostać wysłany w dniu zamówienia, potwierdzenie przelewu należy dostarczyć maksymalnie do godz. 14:00. W przypadku otrzymania potwierdzenia lub zaksięgowaniu płatności po godz. 14:00, zamówienie zostanie zrealizowane / wysłane następnego dnia roboczego.

ADS Polska zastrzega sobie prawo do odstąpienia od realizacji zamówienia lub czasowego wstrzymania realizacji w przypadku gdy Klient podczas składania zamówienia błędnie lub niekompletnie wypełni formularz zamówienia co uniemożliwi ADS Polska skuteczną i bezpieczną wysyłkę towaru pod wskazany przez Klienta adres. ADS Polska w takim przypadku podejmie próbę kontaktu z zamawiającym w celu wyjaśnienia niejasności i realizacji zamówienia w możliwie najszybszym terminie.

ADS Polska zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian cen towarów, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych i wyprzedaży lub wprowadzania w nich zmian. Uprawnienie, o którym mowa w zdaniu poprzedzającym, nie ma wpływu na ceny towarów w zamówieniach złożonych przed datą wejścia w życie zmiany ceny, warunków akcji promocyjnych lub wyprzedaży.

Wszystkie zamówienia wysyłane są z fakturą VAT, fakturą imienną lub paragonem fiskalnym, w zależności od wyboru Klienta wyrażonego przy składaniu zamówienia.

Zamówione przez Klienta towary są dostarczane poprzez firmę kurierską pod adres wskazany w formularzu zamówienia.

Zamówiony towar zostanie nadany do Klienta w czasie do 48 godzin od momentu potwierdzenia przez ADS Polska realizacji danego zamówienia, poprzez przesłanie wiadomości potwierdzającej realizację na wskazany przez Klienta adres e-mail. W przypadku chwilowego braku zamówionego towaru czas ten może się wydłużyć. W takiej sytuacji Klient każdorazowo jest zostanie poinformowany poprzez wiadomość e-mail lub telefonicznie niezwłocznie po złożeniu zamówienia. Termin dostarczenia zamówienia może ulec wydłużeniu z przyczyn niezależnych od ADS Polska, w szczególności takich jak: siła wyższa, czy opóźnienie ze strony firmy kurierskiej.

kubki reklamowe ADS POLSKA

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies oraz akceptujesz postanowienia Regulaminu oraz Polityki Prywatności

Akceptuję