1. Zamówienia i wysyłka
  2. Koszt przesyłki

Koszt przesyłki

Koszt 1 paczki o wadze do 30 kg wynosi w zależności od wyboru sposobu płatności odpowiednio:

Przesyłka kurierska + Przelew na konto = 13,00 PLN netto / 15,99 PLN brutto

Przesyłka kurierska + Szybki przelew online = 15.45 PLN netto / 19.00 PLN brutto

Przesyłka kurierska + Płatność przy odbiorze = 17.10 PLN netto / 21.00 PLN brutto

Łączny koszt przesyłki (ilość paczek do 30 kg lub ilość paczek wynikająca z możliwości zapakowania danego towaru lub jego połączenia) wynika bezpośrednio z wielkości zamówienia i ilości zamówionego towaru.

Za każdym razem, w przypadku każdego zamówienia, dokładamy wszelkich starań aby koszt przesyłki jaki ponosi Klient był możliwie jak najniższy. W związku z tym, jeśli jest to tylko możliwe pod względem logistycznym (praktyczna możliwość zapakowania towaru) jak i biorąc pod uwagę bezpieczeństwo przesyłki podczas transportu, staramy się łączyć zamówiony towar przez Klienta, tak aby ilość paczek, a w związku z tym łączny koszt przesyłki był możliwie jak najniższy.

Prosimy pamiętać, ze choć dążymy do możliwie ekonomicznych przesyłek, to nie zawsze teoretyczna możliwość połączenia towaru i spakowania go w cenie np. jednej paczki, jest równoznaczna z bezpieczeństwem tak spakowanego towaru podczas transportu. W praktyce może się okazać ze oszczędność na kolejnej np. drugiej przesyłce, jest kilkukrotnie niwelowana w postaci uszkodzonego towaru który dociera do Klienta.

Koszt przesyłki paletowej o wadze do 600 kg (np. 1440 sztuk kubków) wynosi 130,00 PLN netto wraz z paletą.

Na specjalne życzenie Klienta oferujemy opcje dodatkowe związane z przesyłką zamówionego towaru takie jak dostarczenie zamówienia w sobotę czy dostawa towaru w określonym przedziale czasowym itp. . Taka usługa jest zawsze dodatkowo płatna i ustalana z Klientem indywidualnie do danego zamówienia.

kubki reklamowe ADS POLSKA

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies oraz akceptujesz postanowienia Regulaminu oraz Polityki Prywatności

Akceptuję