1. Zamówienia i wysyłka
  2. Odbiór towaru

Odbiór towaru

Przed pokwitowaniem odbioru towaru / przesyłki dostarczonej do Klienta przez określoną firmę kurierską, należy każdorazowo sprawdzić stan każdej przesyłki w celu weryfikacji czy zawartość przesyłki nie uległa uszkodzeniu w czasie transportu, a w szczególności należy zwrócić uwagę na stan zewnętrzny folii, taśm, kartonów czy innych form opakowania zabezpieczających daną przesyłkę.

Sklep dosublimacji.pl w szczególności zwraca uwagę na dokładne sprawdzanie przez Klientów przesyłek zawierających towar szczególnie narażony na uszkodzenia podczas transportu taki jak np. kubki do sublimacji.

ADS Polska dokłada możliwie najwyższych starań aby każda przesyłka docierała bezpiecznie do Klienta między innymi poprzez odpowiedni standard gabarytowy i wagowy paczek zgodny z wytycznymi danego przewoźnika, odpowiednie oznaczenia zewnętrze określające rodzaj danej przesyłki czy dodatkowe, ponadnormatywne zabezpieczenia przesyłek w szczególności wrażliwych na stłuczenia takich jak ceramika.

W przypadku, gdy opakowanie przesyłki lub jej zawartość nosi znamiona uszkodzenia, Klient może odmówić przyjęcia przesyłki lub ją odebrać – w jednym i drugim przypadku należy w obecności kuriera sporządzić protokół szkody zgodny ze stanem faktycznym oraz skontaktować się jak najszybciej z obsługa sklepu w celu wyjaśnienia sytuacji.
Sprawdzenie przez Klienta przesyłki podczas odbioru i ewentualne spisanie protokołu szkody jeśli taka powstała, jest niezbędnym warunkiem do uwzględnienia przez ADS Polska ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia lub okradzenia przesyłki w czasie transportu. W takim przypadku, sporządzony protokół szkody lub jego wierną kopię (skan) należy niezwłocznie przesłać na adres ADS Polska: info@adspolska.pl lub info@dosublimacji.pl.

Roszczenia Klienta z tytułu uszkodzenia towaru powstałego w trakcie transportu bez sporządzonego i dostarczonego do ADS Polska protokołu szkody nie będą rozpatrywane.

Dokładamy wszelki starań aby każda przesyłka była możliwie dobrze i bezpieczne zapakowana tak aby w całości dotarła do Klienta. Każda paczka zawierająca towar szczególnie narażony na uszkodzenia lub stłuczenia (taki jak np. kubki do sublimacji) jest dodatkowo zabezpieczona co powinno gwarantować jej bezpieczeństwo.

kubki reklamowe ADS POLSKA

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies oraz akceptujesz postanowienia Regulaminu oraz Polityki Prywatności

Akceptuję