1. Zamówienia i wysyłka
  2. Pytania i odpowiedzi

Pytania i odpowiedzi

Kiedy otrzymam zamówiony towar ?

Każde zamówienie złożone i zamknięte do godziny 14:00 realizowane jest i wysyłane tego samego dnia. Towar powinien dotrzeć do Państwa następnego dnia roboczego. Dodatkowo, w dniu nadania paczki wysyłane jest do Państwa za pośrednictwem firmy kurierskiej powiadomienie e-mail o statusie przesyłki wraz z numerem listu przewozowego (w przypadku braku wiadomości prosimy o sprawdzenie folderu Spam).

Ile zapłacę za przesyłkę zamówionego towaru ?

Koszt przesyłki uzależniony jest naturalnie od wielkości / ilości zamówienia oraz rodzaju asortymentu. Koszt 1 paczki do 30 kg wynosi 13.00 PLN netto (przedpłata), 15,99 PLN netto (przelew online) lub 17.05 PLN netto (pobranie). Koszt wysłania palety do 600 kg to 130,00 PLN netto.

Dokładamy wszelkich starań aby Klient ponosił możliwie najniższe koszty związane z przesyłką i zawsze jeśli jest to tylko możliwe pod względem łącznej wagi lub gabarytów zamówionego towaru, redukujemy ilość paczek do minimum. Prosimy jednak pamiętać ze taka redukcja nie zawsze jest możliwa pod względem logistycznym lub tego aby paczka bezpiecznie dotarła do Państwa w całości.

W celu uzyskania za każdym razem możliwie niskiego kosztu transportu sugerujemy składanie zamówień bezpośrednio poprzez pocztę e-mail na nasz adres info@dosublimacji.pl i wybór płatności przelewem na konto za potwierdzeniem. Pozwala to na ominięcie systemu sklepu internetowego który automatycznie nalicza koszt przesyłki (ilość paczek) w zależności od ilości i rodzaju zamówionego towaru. Jednocześnie należy podkreślić, iż nasz system sklepu internetowego dosublimacji.pl nalicza koszty przesyłki w sposób bardzo inteligentny i ewentualne różnice w łącznym koszcie przesyłki wynikające ze składania zamówień bezpośrednio a w sklepie internetowym występują bardzo rzadko i mogą dotyczyć jedynie wyjątkowych przypadków.

Poniżej przedstawiamy kilka typowych przykładów konfiguracji paczki mające na celu przedstawić Państwu naszą elastyczność i chęć wysłania towaru możliwie ekonomicznie:

1 paczka do 30 kg Przykład 1 Przykład 2 Przykład 3 Przykład 4 Przykład 5
Zamówiony towar 72 x kubek do sublimacji 72 x kubek do sublimacji
+
1 x papier sublimacyjny A4
72 x kubek do sublimacji
+
1 x papier sublimacyjny A4
+
3 x taśma termiczna
36 x kubek do sublimacji
+
36 x kartonik na kubek
+
5 x papier do sublimacji A4
+
1 x taśma termiczna
12 x kubek do sublimacji
+
100 x kartonik na kubek
+
2 x taśma termiczna
+
3 x papier do sublimacji A4
+
200 x ściereczki do sublimacji
Koszt przesyłki Od 13.00 PLN netto Od 13.00 PLN netto Od 13.00 PLN netto Od 13.00 PLN netto Od 13.00 PLN netto

Czy przesyłka jest ubezpieczona ?

Każda wysyłana przez nas paczka jest ubezpieczona na minimum kwotę 5.000,00 PLN. Dodatkowo każda paczka w której znajdują się kubki z nadrukiem lub czyste kubki do sublimacji jest odpowiednio zabezpieczona przed stłuczeniem podczas transportu.

Czy towar może być wysłany poza granice Polski ?

Tak, wysyłamy towar również do innych krajów. Standardowo realizujemy wysyłkę towaru do wszystkich krajów Unii Europejskiej oraz kilku innych jak np. Ukraina. Wysyłka poza granice RP dotyczy tylko zamówień hurtowych realizowanych na paletach. W przypadku mniejszych zamówień które mają być realizowane w paczkach po za granice RP, zamówienie transportu leży po stronie Klienta.

Czy mogę zamówić własnego kuriera ?

Tak, jak najbardziej. W przypadku chęci zamówienia po odbiór towaru własnego kuriera, prosimy o zaznaczenie takiej informacji podczas składania zamówienia. Dodatkowo, jeśli zamówienie składane jest poprzez sklep internetowy prosimy o zaznaczenie opcji dostawy „odbiór własny”, oraz podanie informacji o planowanym terminie przyjazdu zamówionego kuriera i jego nazwy.

Gdzie znajdę fakturę Vat ?

Faktura Vat zazwyczaj dołączana jest w przeźroczystej kopercie samoprzylepnej na zewnątrz paczki pod pierwszym listem przewozowym.

Czy jest możliwość dostarczania przesyłki w sobotę ?

Tak, możemy wysłać towar z opcją gwarancji dostarczenia zamówionego towaru w sobotę. Taka opcja jest zawsze dodatkowo płatna i w zależności od danego kuriera oraz specyfikacji zamówienia ustalana z Klientem indywidualnie w każdym przypadku z osobna.

kubki reklamowe ADS POLSKA

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies oraz akceptujesz postanowienia Regulaminu oraz Polityki Prywatności

Akceptuję